Ga naar inhoud

Te koop: appartement Generaal Stedmanstraat 58 5623 HX Eindhoven

Verkocht o.v.

€ 325.000,- k.k.

bieden op deze woning

Royaal 3-kamer appartement met o.a. een lichte woonkamer, nette keuken, luxe badkamer van (omstreeks 2021), ruim balkon aan de voorzijde, 2 slaapkamers en eigen berging op de begane grond. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping van het appartementencomplex “ StedmanStaete”. Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein aan de voorzijde. Mogelijkheid tot het extra bijkopen van een garagebox aan het garageplein aan de zijkant van het complex. Het appartement is gelegen in de “Generalenbuurt” op korte afstand van Winkelcentrum Woensel XL, ziekenhuis, openbaar vervoer, uitvalswegen en het centrum van Eindhoven. Zoekt u een leuk appartement op een centrale lokatie? Kom dan snel kijken!

INDELING:

BEGANE GROND:
Centrale afgesloten entree met intercom, brievenbussen, lift en trappenhuis. Op de begane grond bevindt zich tevens de bij het appartement behorende eigen berging. Bij het appartementencomplex hoort een parkeerterrein met voldoende parkeergelegenheid.

APPARTEMENT (1e verdieping):
Portiek met meterkast (6 groepen en 1 aardlekschakelaar) en praktische berging met cv-combiketel (Nefit, bouwjaar 11-2017) en aansluiting voor de wasapparatuur.
Entree/hal met laminaatvloer en stucwerk wandafwerking. Modern, volledig betegeld toilet (2021) met hangcloset, fonteintje en ventilatie. Ruime opbergkast met aansluitingen voor de wasapparatuur. Royale en lichte woonkamer met laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en deur naar het (overdekte) balkon. Het fijne balkon is gelegen op het oosten, voorzien van buitenverlichting en kijkt vrij weg. Half open keuken met doorlopende laminaatvloer vanuit de woonkamer en stucwerk wandafwerking. De keuken is voorzien een L-vormige keukenopstelling met verschillende inbouwapparatuur; koelkast, vriezer, oven, 5-pits gasfornuis, afzuigkap, vaatwasser en opbergkastjes en lades.
Slaapkamer 1 gelegen aan de achterzijde met laminaatvloer. Slaapkamer 2 eveneens gelegen aan de achterzijde en voorzien van een laminaatvloer. Moderne, in 2021 vernieuwde badkamer met ruime inloopdouche, wastafel met meubel, decorradiator en ventilatie.

GARAGEBOX:
Separate garagebox gelegen aan het garageplein aan de zijkant van het complex. De meerprijs voor de garage is € 30.000,- k.k.

ALGEMEEN:
– Royaal 3-kamer appartement met eigen berging en voldoende parkeergelegenheid.
– De woning is gelegen in de “Generalenbuurt” op korte afstand van Winkelcentrum Woensel, openbaar vervoer, uitvalswegen en het Eindhoven centrum.
– Moderne badkamer en toilet (vernieuwd in 2021).
– Cv combiketel vervangen in 2017.
– Geheel voorzien van dubbele beglazing.
– Energielabel B!
– De servicekosten bedragen € 185,52 per maand voor het appartement en de berging. Voor de garage bedragen deze kosten €22,50.
– Woonoppervlakte 71 m².
– Inhoud 224 m³.
– Bouwjaar 1984.
– Aanvaarding in overleg.

  • 71 m2
  • 2

Kenmerken Generaal Stedmanstraat 58

Overdracht

Vraagprijs€ 325.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte71 m2
Inhoud224 m3

Bouw

SoortPortiekflat
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1984
Dak typePlat dak
IsolatievormenDakisolatie, Muurisolatie, Dubbelglas
EnergielabelB

Indeling

Aantal verdiepingen1
Aantal kamers3
Aantal slaapkamers2
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging Generaal Stedmanstraat 58

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

226.868

Leeftijd

in percentages van totaal

Huishoudsamenstelling

in percentages van totaal

47%

20% NL

26%

20% NL

27%

20% NL

Vergelijkbaar woningaanbod