Ga naar inhoud

Te koop: woonhuis Dick Ketstraat 5 5645 LB Eindhoven

Verkocht

€ 475.000,- k.k.

bieden op deze woning

Ruime en lichte geschakelde vrijstaande woning met 3 ruime slaapkamers, inpandige garage, veel opbergruimte en 15 zonnepanelen. De woning is uitstekend geïsoleerd en voorzien van energielabel A! De luxe badkamer is in 2020 vernieuwd! En diverse keuken apparatuur is dit jaar (2023) vernieuwd. De tuin is fijn gelegen op het zuid/oosten. De woning is gunstig gelegen in stadsdeel Stratum in de nieuwe gewilde wijk Burghplan nabij alle gewenste voorzieningen zoals een diversiteit van winkels, scholen, de ringweg en uitvalswegen. Het stadscentrum van Eindhoven is op fiets afstand bereikbaar. Beschermd dorpsgebied Riel en natuurgebied de Gijzenrooijse Zegge zijn op loopafstand bereikbaar.

INDELING:

BEGANE GROND:
Overdekte entree met houten vloer en stucwerk wandafwerking. Volledig betegeld toilet met hangcloset, fonteintje en mechanische ventilatie. Meterkast met 9 groepen, 3 aardlekschakelaars en glasvezel. Deur naar de inpandige garage.
Flinke en lichte woonkamer met houten vloer en stucwerk wandafwerking. Aan de achterzijde in de woonkamer bevinden zich openslaande tuindeuren naar de achtertuin. Deze grote pui zorgt ook voor veel natuurlijk daglicht in de woonkamer.
De keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en kent een L-vormige keukenopstelling. De keuken is voorzien van een houten vloer, stucwerk wandafwerking, inbouwspots en afzuiging. De keuken is voorzien een natuurstenen werkblad en diverse inbouwapparatuur: Inductiekookplaat (2023, Zanussi), afzuigkap (2023, Zanussi), oven (2023, Siemens), koelkast (2023), diepvries (2023), een apothekerskast en verschillende opberglades en kastjes. De keuken biedt een fraai uitzicht over de rustige straat. Tussen de woonkamer en de keuken bevindt zich een praktische provisiekast (onder de trap).
Trap met automatische verlichting welke toegang biedt tot de 1e verdieping.

1E VERDIEPING:
Overloop met marmoleum vloer en stucwerk wandafwerking. Flinke inbouwkast met schuifdeuren. CV kast met CV ketel (Intergas, 2017). Ook bevinden zich de aansluitingen van de mechanische installatie in deze kast.
Slaapkamer 1 bevindt zich aan de achterzijde. Deze zeer ruime slaapkamer is voorzien van een marmoleum vloer, stucwerk wandafwerking, airconditioning (2004) en een rolluik. Slaapkamer 2 bevindt zich in het midden van de woning en is voorzien van een marmoleum vloer, stucwerk wandafwerking en rolluik. Slaapkamer 3 bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is voorzien van een marmoleum vloer, stucwerk wandafwerking en een rolluik. Moderne, frisse badkamer aan de voorzijde. De in 2020 vernieuwde, volledige betegelde badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafel met meubel, hang closet, meubel, decorradiator, een infra rood verwarmingspaneel in het plafond en rolluik.
In elk raam zijn beweegbare horren geplaatst.

TUIN, GARAGE & BERGING:
Voortuin met eigen oprit met de mogelijkheid om één auto te parkeren en een divers aan vaste beplanting. De achtertuin is gelegen op het zuid/oosten en is voorzien van een terras met schaduw doek en een pad naar achteren. De tuin is prachtig volgroeit met een enorme diversiteit van planten, struikgewas en sierbomen. Ook is er een vijver aanwezig, een buitenkraantje en elektra punten.
De inpandige garage is middels een loopdeur via de hal, via de elektrische roldeur aan de straatzijde of via de berging/bijkeuken te bereiken. De garage is voorzien van een slijtvaste zeil vloer. In de garage treft u de omvormer van de zonnepanelen. In 2011 zijn er 15 zonnepanelen geplaatst. Via de inpandige garage is de berging/bijkeuken bereikbaar. In deze ruimte bevinden zich de aansluitingen voor de wasapparatuur en zijn er aan beide zijdes praktische keukenkastjes en aanrecht geplaatst. Deur naar de tuin met kleine overkapping.

ALGEMEEN:
– Ruime en lichte geschakelde vrijstaande woning met 3 slaapkamers, bijkeuken en fijne tuin op het zuidoosten.
– Gunstig gelegen in Stratum in de nieuwe wijk Burghplan nabij alle gewenste voorzieningen zoals een diversiteit van winkels, scholen en uitvalswegen. Het stadscentrum van Eindhoven is op fiets afstand bereikbaar.
– Beschermd dorpsgebied Riel en natuurgebied de Gijzenrooijse Zegge zijn op loopafstand bereikbaar.
– De woning is in november 2011 voorzien van 15 zonnepanelen (eigendom).
– In 2011 is er een extra laag op het dak toegevoegd.
– Alle zijpanelen van het dak zijn bezet met onderhoudsvrij trespa.
– In 2022 is de badkamer vernieuwd.
– Woonoppervlakte 117 m2.
– Inhoud 449 m3.
– Bouwjaar 2003.
– Energielabel A.
– Aanvaarding in overleg.

  • 117 m2
  • 217 m2
  • 3

Kenmerken Dick Ketstraat 5

Overdracht

Vraagprijs€ 475.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Perceel oppervlakte217 m2
Woonoppervlakte117 m2
Inhoud449 m3

Bouw

SoortEengezinswoning
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar2003
Dak typePlat dak
IsolatievormenVolledig geïsoleerd
EnergielabelA

Indeling

Aantal verdiepingen2
Aantal kamers4
Aantal slaapkamers3
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging Dick Ketstraat 5

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

226.868

Leeftijd

in percentages van totaal

Huishoudsamenstelling

in percentages van totaal

28%

20% NL

33%

20% NL

39%

20% NL

Vergelijkbaar woningaanbod