Ga naar inhoud

Te koop: woonhuis Zeelsterstraat 100B 5652 EM Eindhoven

Verkocht o.v.

€ 450.000,- k.k.

bieden op deze woning

In 2017 over de volle breedte uitgebouwde eindwoning met prachtige woonkeuken en fijne achtertuin met stenen berging en achterom. De woning is voorzien van 4 slaapkamers en veel praktische bergruimte. De woning is keurig onderhouden met o.a. een moderne badkamer en kunststof kozijnen (deels met HR++ glas). Deze karakteristieke woning is gelegen op een gewilde locatie in stadsdeel Strijp, nabij alle voorzieningen zoals winkels en scholen, Strijp S en Strijp R en het St. Trudoplein. Ook de uitvalswegen zijn snel en eenvoudig bereikbaar. Zoekt u een instapklaar woonhuis in een gewilde omgeving? Kom dan snel kijken!

INDELING:

BEGANE GROND:
Hal met droogloop mat, laminaat vloer en stucwerk wandafwerking. Nis met bergruimte en garderobe onder trap. Locatie meterkast met 8 groepen en 2 aardlekschakelaars. (glasvezel tot de voordeur). Volledig betegeld toilet met hangcloset en fonteintje. Deur naar de keuken en deur naar de woonkamer. Sfeervolle woonkamer aan de voorzijde met deel lambrisering en deels stucwerk wandafwerking. Het plafond is keurig afgewerkt met sierlijsten. De scheiding tussen de woonkamer en de woonkeuken is gemaakt met een halfopen kasten wand.
De woonkeuken is in 2017 uitgebouwd en voorzien van een laminaat vloer en bij de keuken opstelling een tegel vloer, stucwerk wandafwerking en bij de keukenopstelling deels betegelde wandafwerking. De tegel vloer is voorzien van vloerverwarming. Verder is er een flinke schuifpui aan de achterzijde welke toegang biedt tot de tuin en inbouwspots. De riante keuken opstelling (2017) is voorzien van een flinke houten werkblad, verschillende inbouwapparatuur; koel-vriescombinatie, Falcon gasfornuis met ovens, afzuigkap, vaatwasser (Siemens) en vele verschillende opbergkastjes en lades.

1E VERDIEPING:
Overloop met laminaat vloer en stucwerk wandafwerking. Bergkast met locatie CV ketel (Remeha Tzerra bouwjaar 2019). Slaapkamer 1 aan de achterzijde met laminaat vloer, stucwerk wandafwerking en rolluiken. Slaapkamer 2 aan de voorzijde met laminaat vloer, deels stucwerk en deels behang wandafwerking en rolluiken. Separaat, volledig betegeld toilet (2009) met hang closet, fonteintje, natuurlijke ventilatie en rolluik. Badkamer (2009) gelegen aan de achterzijde. De volledig betegelde badkamer is voorzien van een ligbad, douche, dubbele wastafel met meubel, inbouwspots, mechanische ventilatie, deur naar het dakterras en rolluik.

2E VERDIEPING:
Overloop met laminaat vloer en deels stucwerk en deels behang wandafwerking. Slaapkamer 3 aan de achterzijde met laminaat vloer, dakkapel met rolluik en bergruimte. Kamer 4 aan de achterzijde met vinyl vloer, dakkapel met rolluik en de aansluitingen voor de wasapparatuur.

TUIN & BERGING:
Fijne en onderhoudsvriendelijke achtertuin welke voorzien is van grote, moderne tegels en kunstgras. De achtertuin is gelegen op het noord/westen en heeft een achterom aan de zijkant. Stenen berging achterin de tuin met elektra.

ALGEMEEN:
– In 2017 uitgebouwde eindwoning met prachtige woonkeuken en fijne stadstuin met stenen berging en achterom.
– De woning is gelegen op een gewilde locatie in stadsdeel Strijp, nabij alle voorzieningen zoals winkels en scholen, Strijp S en Strijp R en het St. Trudoplein. Ook de uitvalswegen zijn snel en eenvoudig bereikbaar.
– De woning is keurig onderhouden en grotendeels voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas en deels met HR++ glas.
– Vernieuwde en uitgebouwde keuken in 2017.
– Cv combiketel van 2019
– De schoorsteen is gereinigd, opnieuw gevoegd en voorzien van nieuw lood in 2013.
– De bitumineuze dakbedekking van de dakkapel is vervangen in 2010.
– De dakgoten van het woonhuis zijn vernieuwd in 2007.
– De bitumineuze dakbedekking van de berging is vernieuwd in 2006.
– Energielabel C.
– Woonoppervlakte 124 m2.
– Aanvaarding in overleg, kan snel.

  • 124 m2
  • 144 m2
  • 4

Kenmerken Zeelsterstraat 100B

Overdracht

Vraagprijs€ 450.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Perceel oppervlakte144 m2
Woonoppervlakte124 m2
Inhoud432 m3

Bouw

SoortEengezinswoning
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1956
Dak typeZadeldak
IsolatievormenDakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas, HR glas
EnergielabelC

Indeling

Aantal verdiepingen3
Aantal kamers5
Aantal slaapkamers4
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging Zeelsterstraat 100B

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

226.868

Leeftijd

in percentages van totaal

Huishoudsamenstelling

in percentages van totaal

50%

20% NL

22%

20% NL

27%

20% NL

Vergelijkbaar woningaanbod